Z nami osiągniesz harmonię ciała i ducha

Nasze marki:

stenders-logonatinuel-logoOPI-logoapus-sports-logonpg-eline

DREAM SPA

.

DREAM Spa

Jest to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w hotelu Westin w Warszawie, zapewniające Państwu rozkosz relaksu w spokojnej i przyjemnej atmosferze. Każdy z naszych Gości może skorzystać z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży, gwarantujących pełną satysfakcję, harmonię oraz wypoczynek. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami: Masaż, Kosmetyka, Fizjoterapia; aby poznać pełną ofertę DREAM Spa.

Masaż                 Kosmetyka                     Fizjoterapia

DREAM GYM STUDIO

.

DREAM Gym Studio jest kameralnym, nowoczesnym, innowacyjnym studiem fitness klasy premium o wyjątkowym klimacie. Naszym Klientom oferujemy elegancki, oryginalny i niepowtarzalny wystrój. Posiadamy sprzęt nowej generacji, miejsce do treningu aerobowego, funkcjonalnego jak i siłowego. Trening w DREAM Spa Gym Studio będzie dla Ciebie niezwykłym doznaniem i jednocześnie świetną zabawą.

 Więcej                         Kup karnet

Trening personalny w DREAM GYM STUDIO

.

trener-personalny-gymJest to najbardziej efektywna i bezpieczna forma ćwiczeń fizycznych, która przyniesie Ci wiele korzyści. Trening Personalny w DREAM GYM STUDIO odbędziesz pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Trening jest zawsze indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, możliwości, kondycji, stanu zdrowia, jak również samopoczucia. Trening personalny w DREAM GYM STUDIO rozpoczniesz rozgrzewką, następnie pod okiem Trenera wykonasz szereg ćwiczeń ze Swojego programu treningowego, które zakończysz tzw. stretchingiem asystowanym, czyli rozciąganiem mięśni. Dzięki Treningowi Personalnemu w DREAM GYM STUDIO jesteś w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

Zobacz nasze pakiety na siłownie. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Pakiet siłownia 1 miesiąc

Członkostwo miesięczne

190 zł

Kup miesięczny wstęp do DREAM GYM STUDIO. Trenuj bez ograniczeń i korzystaj ze wszystkich udogodnień naszego obiektu. W cenie miesięcznego członkostwa otrzymasz: serwis ręczników, wodę, dostęp do suchej sauny oraz bezpłatne Wi-Fi.

Dodatkowo 20% zniżki na zabiegi Spa

  Wybieram

Pakiet siłownia 3 miesiące

Członkostwo kwartalne

500 zł

Kup trzy miesięczny wstęp do DREAM GYM STUDIO. Trenuj bez ograniczeń i korzystaj ze wszystkich udogodnień naszego obiektu. Członkostwo obejmuje: promocyjną cenę, serwis ręczników, wodę, dostęp do suchej sauny oraz bezpłatne Wi-Fi.

Dodatkowo 20% zniżki na zabiegi Spa

   Wybieram

Pakiet siłownia 6 miesiący

Członkostwo półroczne

950 zł

Kup półroczny wstęp do DREAM GYM STUDIO. Trenuj bez ograniczeń i korzystaj ze wszystkich udogodnień naszego obiektu w rewelacyjnej cenie. Członkostwo obejmuje: promocyjną cenę, serwis ręczników, wodę, dostęp do suchej sauny oraz bezpłatne Wi-Fi.

Dodatkowo 20% zniżki na zabiegi Spa

   Wybieram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.